Dobrze wybrany materac stanowi gwarancję zdrowego i efektywnego snu, który umożliwi każdemu dobre samopoczucie oraz prawidłową regenerację. To właśnie dlatego materace piankowe zyskują coraz większą popularność, a wszystko to z uwagi na niezwykłe właściwości, które wiążą się z zastosowaniem tego rodzaju wypełnienia. Zostało ono użyte w materacu Fit.4.Sleep H2/H3, który charakteryzuje się licznymi właściwościami podnoszącymi standard wypoczynku. Co zatem oferuje materac Fit.4.Sleep H2/H3? 

Czym jest materac piankowy? 

Przy wyborze przede wszystkim pod uwagę bierze się preferowaną twardość, wagę oraz stan zdrowia użytkownika. Jednak są materace, takie jak Fit.4.Sleep H2/H3, które są w dużej mierze uniwersalne. Materac ten zaliczany jest do materacy piankowych, których wkład opiera się na innowacyjnych piankach. To właśnie one odpowiedzialne są za wspaniałe właściwości, jakimi cechują się materace do spania. Jednak zastosowanie pianki, a nie np. sprężyn skutkuje również zaletami takimi jak:

  • niska waga materaca,
  • elastyczność punktowa,
  • antyalergiczność,
  • idealnym dopasowaniem się do ciała użytkownika.

Dodatkowo Fit.4.Sleep H2/H3 będzie pasował do każdej postawy łóżka, niezależnie, czy stelaż jest regulowany, listwowy, tradycyjny lub skrzyniowy. Dzięki temu materac piankowy jest w stanie dopasować się do każdego łóżka, przez co nie jest wymagana jego wymiana. Czym jeszcze wyróżnia się materac Fit.4.Sleep H2/H3?

Jakie właściwości posiada Fit.4.Sleep H2/H3? 

fit.4.sleep h2h3 - idealny materac piankowy dla każdego! Fit.4.Sleep H2/H3 piankowy to wyjątkowy materac, który posiada dwie profilowane warstwy pianki wysokoelastycznej. Jej zastosowanie sprawia, że podłoże do spania odznacza się wysoką sprężystością, wytrzymałością oraz odpornością na odkształcenia, a dodatkowo zapewnia stabilne podparcie dla kręgosłupa. Ponadto pianka po obu stronach materaca posiada inną twardość – po jednej H2, a po drugiej H3, dzięki czemu użytkownik może idealnie dopasować pod swoje indywidualne preferencje oraz wagę twardość materaca. Jest to niezwykle praktyczne, ponieważ materac nie tylko może lepiej się dopasować do użytkownika, ale także jego regularne obracanie zwiększa trwałość oraz wentylację. Wkład materaca Fit.4.Sleep H2/H3 został specjalnie wyprofilowany, przez co nie tylko posiada siedem stref twardości dopasowujących się idealnie do anatomicznej budowy ciała, ale także specjalistyczne nacięcia, które umożliwiają lepszą wentylację wkładu. Czym jeszcze może zaskoczyć materac Fit.4.Sleep H2/H3?

  • zastosowaniem bezpiecznych dla zdrowia oraz nie wywołujących alergii materiałów,
  • czterema strefami zróżnicowanymi pod kątem twardości, które zwiększają odczuwalny komfort,
  • certyfikat AHE, który potwierdza wysoką jakość produktu,
  • zdejmowany pokrowiec, który umożliwia zachowane materaca w czystości.

Fit.4.Sleep H2/H3 – dla kogo? 

Każdy produkt ma swoje zastosowanie oraz grupę odbiorców, jednak materace Fit.4.Sleep idealnie sprawdzą się w każdym domu! Ze względu na swoje właściwości antyalergiczne, mogą być śmiało wykorzystywane przez alergików, ale to nie wszystko. Idealnie sprawdzi się również jako podłoże do snu dla par. Nie straszna jest mu duża różnica w wadze, ponieważ podwyższona twardość pozwoli odpowiednio zaadaptować się do sytuacji. Polecany jest również singlom oraz młodym dorosłym, a w przekonaniu utwierdza szeroki wybór rozmiarów! Materac Fit.4.Sleep H2/H3 sprawdzi się idealnie w każdym przypadku!

Wybór materaca nie należy do najłatwiejszych, zwłaszcza, że pod uwagę należy wziąć wiele czynników, takich jak indywidualne preferencje czy stan zdrowia. Jednak na rynku dostępny jest wyjątkowy materac, jakim jest Fit.4.Sleep H2/H3, który posiada liczne zalety – jest lekki, wygodny i idealnie dopasowuje się do kształtów ciała użytkownika. Czy można chcieć czegoś więcej?