Nowoczesne rozwiązania w przypadku podłoży do spania znacznie różnią się od swoich pierwowzorów. To już dawno nie są tylko sprężyny wbijające się w ciało, a wygodne i dostosowane do oczekiwań użytkownika materace. Marka Hilding Anders to lider na rynku w swojej branży, który stawia na najwyższą jakość wykonania, dzięki czemu posiada rzeszę wiernych klientów. Na które produkty warto zwrócić uwagę podczas zakupu nowego materaca? Podpowiadamy w poniższym artykule.

Materace piankowe

To zdecydowanie jeden z najpopularniejszych rodzajów materacy wybieranych przez klientów. Choć można znaleźć je u wielu producentów, to nadal Hilding Anders jest najchętniej wskazywany ze względu na innowacyjne rozwiązania i wysoki komfort pod kątem wygody użytkowania. To wyróżnia markę na tle pozostałych, czyniąc ją liderem w swojej branży. Projektem proponowanym przez Hilding Anders są materace piankowe posiadające sześć różnych stron, z których każda ma zupełnie inną twardość. Jedyne co trzeba zrobić to zmiana kolejności warstw pianki w każdym z produktów, dzięki czemu można go dostosować całkowicie do własnych oczekiwań.

Materace sprężynowe

Oferta materacy Hilding - przegląd produktówW ofercie producenta Hilding Anders znajdziemy także materace sprężynowe, które zachwycają ulepszoną i nową odsłoną. Jeśli podłoże sprężynowe nadal kojarzy nam się ze zgrzytającym łóżkiem w ciągu nocy, Hilding Anders to zmieni! Propozycja zawiera lekkie i nowoczesne rozwiązania w postaci materacy kieszeniowych. Jak sama nazwa mówi, materiałem jest mnóstwo kieszeni, w których zostały pochowane sprężyny. Dzięki temu możliwe jest zastosowanie podparcia punktowego, które pozwala na uginanie się podłoża wyłącznie w tych miejscach, w których odczuwalny jest zwiększony nacisk. To idealne rozwiązanie zwłaszcza dla par, gdzie neutralizacja ruchów drugiej osoby jest niezbędna do odczuwania komfortu w trakcie snu.

Wyroby medyczne

Hilding Anders to także producent materacy dla innych dystrybutorów, jak na przykład EMBE Sp. z o.o. Specjalnie na jego potrzeby powstała linia medyczna SleepMed, które posiadają właściwości prozdrowotne potwierdzone przez Instytut AEH w postaci certyfikatu wyrobu medycznego. To rozwiązanie, które sprawdzi się w szczególności w przypadku osób, które nie mogą wstawać z łóżka ze względów zdrowotnych – zapobiega powstawaniu odleżyn, gwarantując wysoką jakość wypoczynku. Co więcej, materace ortopedyczne powinny polubić także osoby, które borykają się z różnego rodzaju problemami związanymi z wadą postawy lub bólem pleców – produkt pozwala na niwelację objawów tego typu, łagodząc wszelkie dolegliwości.

Hilding Anders może pochwalić się produkcją różnego rodzaju produktów, w tym wyrobów medycznych dostępnych w sklepach z materacami SleepMed. Ze względu na różnorodność każdy użytkownik jest w stanie wybrać coś idealnego dla siebie. Materace spełniają wiele wymagań, a do każdego z nich jest przywiązywane indywidualne podejście marki, by każdorazowo dbać o najwyższą jakość wykonania.