Wybierając materac należy się skupić przede wszystkim na jego właściwościach. Odpowiednia twardość dopasowana do wagi, indywidualnych preferencji oraz wzrostu, ale także i rodzaj wypełnienia. Materace, które produkuje Hilding Anders tworzone są z myślą o użytkowniku oraz jego potrzebach – odpowiedniej stabilizacji ciała oraz zapewnieniu komfortowego snu, którego pozytywne skutki odczujemy tylko wtedy, gdy będziemy spać na odpowiednim podłożu.

Dlaczego warto wybrać materace Hilding?

Hilding Anders w produkcji materacy kieruje się kilkoma czynnikami, które mają wpływ na niebywale regenerujący oraz zdrowy sen – to właśnie dzięki niemu człowiek dobrze się czuje, jest mniej obolały oraz ma więcej energii w ciągu dnia. Materace Hilding są wyjątkowo ergonomiczne, dzięki czemu dopasowują się do kształtu ciała oraz pozwalają zachować fizjologiczne krzywizny kręgosłupa. W ten sposób plecy oraz mięśnie są odciążone i mogą ulec regeneracji po całym dniu. Ponadto materace te charakteryzują się wewnętrznym mikroklimatem, który nie sprzyja rozwojowi pleśni czy grzybów. Dzieje się to za sprawą zastosowania antyalergicznych rozwiązań, użyciu przewiewnych dzianin i materiałów odprowadzających wilgoć i umożliwiających odpowiednią cyrkulację powietrza. Warto zaznaczyć, że sama konstrukcja jest niezwykle trwała i wytrzymała, a dodatkowo łatwo utrzymać ją w czystości. Materace od Hilding są zatem nie tylko funkcjonalne, ale także i wyjątkowo estetyczne. Jeśli chodzi o produkcję materacy, to Hilding Anders działa zgodnie z aktualną ustawą o ochronie środowiska naturalnego, segreguje odpady i nie stosuje szkodliwych substancji chemicznych.

 

Gdzie znaleźć materace od Hilding Anders?

Najlepsze materace od Hilding AndersHilding Anders produkuje materace pod własnymi markami takimi jak Hilding oraz Curem, ale także dla innych znanych na rynku firm – Agata Meble (kolekcja materacy Natura i Galaxy) czy Black Red White (kolekcja materacy Immensity) – jak i dla mniejszych graczy, takich jak Pan Materac, Senpo czy EMBE Sp. z o.o. Dla ostatniego z wymienionych w halach produkcyjnych Hilding powstały wyjątkowe produkty, jakimi są materace SleepMed. Czym charakteryzują się te materace i co można dzięki nim uzyskać?

 

Innowacyjne materace prozdrowotne SleepMed

Materace SleepMed to wyjątkowe produkty, które są wyrobami medycznymi. Oznacza to, że posiadają właściwości prozdrowotne, które w pozytywny sposób oddziałują na użytkownika. Ich bezpieczeństwo oraz jakość potwierdza certyfikat AEH, który posiada każdy materac SleepMed. Wśród nich wyróżnić można materace piankowe oraz materace ortopedyczne. Są one idealnym rozwiązaniem dla bolących pleców i wszelkiego rodzaju schorzeń. Produkty te polecane są szczególnie dla osób z problemami z kręgosłupem, aby ulżyć im w cierpieniu oraz osobom poszukującym materaca, który profilaktycznie zadba o ich plecy. W dzisiejszych czasach przy dominacji siedzącego trybu życia oraz zmniejszonej aktywności fizycznej warto zadbać o kręgosłup właśnie poprzez spanie na odpowiednim materacu.

Materace od Hilding Anders nie bez powodu należą do najlepszych materacy na rynku. Jest to uzasadnione z uwagi na niesamowite właściwości materacy oraz staranność przy ich produkcji. Można je znaleźć w wielu sklepach, nie tylko stacjonarnych, ale także i internetowych. To samo tyczy się opisanych w artykule materacy SleepMed – sklepy z materacami SleepMed bez trudu znajdziemy we wszystkich największych miastach w Polsce!