Hilding Anders to firma, która na rynku działa już od I połowy XX wieku. Przez tak wiele lat udało im się doskonale poznać potrzeby klientów, dzięki czemu tworzą materace najwyższej klasy. Poznaj bliżej historię oraz filozofię producenta, a także jego najpopularniejsze marki.

Hilding Anders – producent z historią

Historia firmy Hilding Anders sięga roku 1939. To właśnie wtedy w niewielkim, szwedzkim warsztacie powstały pierwsze unikalne produkty, które zapoczątkowały prawdziwa rewolucję na rynku. Przez te wszystkie lata materace Hilding Anders pojawiły się w ponad 19 krajach, a zakłady na całym świecie zatrudniają blisko 10 tysięcy osób. W Polsce koncern znany jest od 2001 roku, jednak przez pierwsze lata swojego działania tutaj tworzył produkty dla IKEA. W swoim portfolio producent może pochwalić się współpracą z takimi sklepami jak między innymi Agata Meble, Black Red White, czy też Pan Materac lub Senpo. Nie możemy zapomnieć również o markach własnych, a mianowicie na myśli mamy tutaj Hilding oraz Curem. Szczególnie doceniana jest linia, gdzie znajdziemy materace ortopedyczne, a mianowicie SleepMed, które uzyskały status wyrobu medycznego.

Najważniejsze założenia Hilding Anders

Hilding Anders - poznaj bliżej producenta sOd kilkudziesięciu lat niezmiennie podstawową misją Hilding Anders jest tworzyć produkty, które kazdemu będa w stanie zapewnić zdrowy i komfortowy sen na najwyższym poziomie. Dlatego też wszystkie wyroby są niezwykle ergonomiczne – czyli dopasowują się do naszego kształtu ciała, lecz jednocześnie w prawidłowy sposób je podpierają. Bardzo ważne jest też dla nich pojęcie, które może wielu wydawać się nieco dobce, a mianowicie ”mikroklimat” – chodzi tutaj o stworzenie jak najlepszych warunków do odpoczynku chociażby poprzez uniemożliwienie rozwoju grzybów, pleśni czy wszelkiego rodzaju drobnoustrojów.  Wszystkie produkty muszą być bardzo trwałe i jednocześnie proste w utrzymaniu higieny. Ważne dla firmy jest również unikalne wzornictwo, dzięki któremu materace wyróżniają się na tle innych. W filozofię marki wpisane są również kwestie odnoszące się do ochrony środowiska: w zakładach nie stosuje się szkodliwych substancji, a także wszystkie śmierci są na bieżąco segregowane.

Wyroby prozdrowotne, czyli SleepMed

Jedną z ważnych części koncernu Hilding Anders jest marka SleepMed, która zawiera wysokiej jakości materace piankowe oraz typu multipocket, które za zadanie mają zapewnić sen na najwyższym poziomie, a także wspomagać osoby borykające się z problemami zdrowotnymi w szybkim powrocie do zdrowia. Wybierać powinny je między innymi ci z nas, którym doskwierają różnego rodzaju dolegliwości bólowe. Świetnym przykładem będzie tutaj między innymi SleepMed Comfort, gdzie zastosowano trzy warstwy pianki wysokoelastycznej, połączonej z pianką termoelastyczną. Całość wspiera nowoczesna technologia Airforce, która odpowiada za świetną cyrkulację powietrza. Stacjonarnie możesz odwiedzić salon w Starogardzie Gdańskim i poznać wybrany produkt lepiej!

Hilding Anders to producent z tradycją. Wybierając produkty spod szyldu wskazanej firmy zyskujemy prawdziwą gwarancję zadowolenia.